Poziv na svečanost u čast poginulim hrvatskim braniteljima, bivšim učenicima OŠ Rude
Autor: Snježana Hofer, Miroslav Fresl, 25. 10. 2023.

[PROGRAM] Poštovani, s osjećajima ponosa i zahvalnosti pozivamo Vas na svečanost u čast poginulim hrvatskim braniteljima, bivšim učenicima OŠ Rude.

Svečanost će se održati u Rudama, u četvrtak, 2. studenoga 2023. godine, a organizatori su i provoditelji svečanosti: MO Rude, Župa sv. Barbare, KUD Oštrc i OŠ Rude.

To su:

VLADO IVČIĆ
VLADO NIKL
BRANKO MAĐERIĆ
FRANJO RAZUM
SLAVKO VOJAK

Svečanost uključuje sljedeće:

• 17:30h, hol OŠ Rude - prigodan program učenika i djelatnika OŠ Rude u čast poginulim braniteljima, bivšim učenicima škole
  • 18:00h, Crkva sv. Barbare u Rudama - Sveta misa za poginule branitelje, vlč. Darko Banfić
  • 18:30h, mjesno groblje u Rudama - blagoslov novopostavljenoga križa posvećenoga svim žrtvama Domovinskog rata uz prigodan glazbeni program, vlč. Darko Banfić i KUD Oštrc
  • 19:00h, župni dvor u Rudama - domjenak.

Ljubazno Vas molimo da svoj dolazak potvrdite najkasnije do ponedjeljka, 30. listopada 2023., do 12h na jednu od sljedećih e-mail adresa i/ili telefonski:

Miroslav Fresl, ravnatelj OŠ Rude - miroslav.fresl@skole.hr,
01 3379-110, 098 139-1950

Snježana Hofer, predsjednica MO Rude - snjezana.hofer@gmail.com,
098 204-702

U nadi da ćemo zajednički i dostojanstveno odati počast našim poginulim braniteljima, sumještanima i bivšim učenicima OŠ Rude, srdačno Vas pozdravljamo.

Snježana Hofer, predsjednica MO Rude
Miroslav Fresl, ravnatelj OŠ Rude

Komemoracija: 2021., 2019. + spomenik S.V., 2018., 2017., 2016., 2014.

Priloženi dokumenti:
OS_Rude_Poziv_na_svecanost_za_poginule_branitelje_.pdf (376.50 KB)