radovi Starogradska - izmijenjen vozni redovi Samoborčeka i Autoturista
Autor: Miroslav Fresl, 2. 2. 2023.

Zbog radova u Starogradskoj ulici u Samoboru, od ponedjeljka 6. veljače 2023. godine, na snazi je izmijenjeni vozni red autobusnih linija Autoturista i Samoborčeka iz Samobora prema Rudama - Braslovju odnosno prema Cerju - Manjoj Vasi – Kotarima - Bukovju i nazad.

> klik za više informacija i vozne redove <

Novom su autobusnom linijom objedinjene sljedeće, dosadašnje linije koje su koristili učenici matične škole u Rudama i područne škole u Manjoj Vasi odnosno djelatnici škole:

• redovna linija: Samobor – Rude – Braslovje i nazad
  • redovna linija: Samobor – Cerje – Manja Vas – Kotari – Bukovje i nazad
  • kružna linija za predmetnu nastavu: Samobor – Cerje – Manja Vas – Kotari – Bukovje – Rude i nazad.

Smjer nove linije:
AK Samobor – Južno naselje – Cerje – Manja Vas – Kotari – Bukovje – Braslovje – Rude (Donje Rude/Kolper*) i povratno istim putem.

143/158 SAMOBOR - BUKOVJE - DONJE RUDE

Vožnja u jednom smjeru traje 40/45 minuta.

Vjerujem da ćemo već prvi tjedan vidjeti kako bude sve funkcioniralo odnosno dodatno ćemo se usklađivati s prijevoznikom bude li potrebno.

Prijevoznika smo zamolili da vozači autobusa osobito pripaze u razdoblju od 11,25 do 13,10 sati, kada je raspored odlazaka i dolazaka učenika u školu vrlo intenzivan, odnosno da pričekaju djecu ispred škole za prijevoz u oba smjera.

Sretno nam svima do svibnja!

145 SAMOBOR - SLANI DOL

144 SAMOBOR - Smerovišće - LIPOVEC