Pohvaljuju se mladi počasni knjižničari iz šestog razreda: Nikola Fresl, Roko Štibohar, Ivano Tomašković i Gita Turk za nesebičan doprinos u školskoj knjižnici. Samoinicijativno i motivirano dolazili su u knjižnicu s pitanjem: “Kako Vam možemo pomoći?“ Pa su tako svojim radom pomagali u tehničkoj obradi knjižne građe. Nesebično su odvajali vrijeme od svojih školskih odmora i provodili ih u knjižnici lijepeći zaštitne naljepnice, stavljajući žigove na knjige te razmještajući knjige na policama. Od srca im zahvaljujemo na takvom trudu i zalaganju te ih potičemo da i u budućnosti ostanu altruistični i uvijek spremni pomoći.
Završni izlet za osmaše
Svoj predzadnji nastavni dan osmaši su, zasluženo, proveli nenastavno. Bili smo u Crikvenici na kupanju, ručku i šetnji, a dan nam je protekao u opuštenom druženju. Na povratku McDonald's i u mislima već pomalo na sutrašnjem danu... Kristina Halužan


