Završna priredba i podjela svjedodžbi u OŠ Rude, prava su poslastica za učenike i njihove obitelji! To je onaj trenutak kad se sav trud i rad tijekom godine sakupi u jednom veselim događaju. Učenici pripremaju razne nastupe, od pjesama do plesnih točaka, pokazajući svoje talente pred roditeljima i prijateljima. Atmosfera je ispunjena smijehom, a ponos na licima učenika koji primaju svoje svjedodžbe ne može se opisati! To nije samo formalnost – svaki papirić nosi sjećanja na cijelu školsku godinu, uspjehe i izazove koje su prošli zajedno. Na kraju priredbe, svi slave ovaj posebni dan, dok planiraju ljetne avanture. Savršen način da se zaključi još jedna nastavna godina!
Foto: Dora Gavran
Završni izlet za osmaše
Svoj predzadnji nastavni dan osmaši su, zasluženo, proveli nenastavno. Bili smo u Crikvenici na kupanju, ručku i šetnji, a dan nam je protekao u opuštenom druženju. Na povratku McDonald's i u mislima već pomalo na sutrašnjem danu... Kristina Halužan



