Zadnjeg nastavnog dana ove godine okupili smo se u holu škole kao bismo svima koji su nam došli, već tradicionalno poželjeli sve najbolje povodom predstojećih blagdana. Zahvaljujemo svim učenicima nižih razreda koji su pjevali, recitirali i sudjelovali u igrokazima, te učiteljicama koje su sve pripremile. Hol nam je bio pun toplih osmijeha i veselja, čega si čim više želimo i u novoj 2025.!
Završni izlet za osmaše
Svoj predzadnji nastavni dan osmaši su, zasluženo, proveli nenastavno. Bili smo u Crikvenici na kupanju, ručku i šetnji, a dan nam je protekao u opuštenom druženju. Na povratku McDonald's i u mislima već pomalo na sutrašnjem danu... Kristina Halužan


