U nedjelju, 16. ožujka 2025. godine, održano je sportsko plesno natjecanje „Trofej Grada Bjelovara” u kojemu je nastupila naša učenica Laura Srdar zajedno sa svojim plesnim partnerom. Osvojili su 2. mjesto u latinsko -američkim plesovima i 3. mjesto u standardnim plesovima. Čestitamo im na postignutom uspjehu!
Završni izlet za osmaše
Svoj predzadnji nastavni dan osmaši su, zasluženo, proveli nenastavno. Bili smo u Crikvenici na kupanju, ručku i šetnji, a dan nam je protekao u opuštenom druženju. Na povratku McDonald's i u mislima već pomalo na sutrašnjem danu... Kristina Halužan



