Prijavnice - ispis, potpisivanje i dostavljanje u OŠ Rude

Dragi osmaši,

od srijede, 7. 7. u 15 sati pa do petka, 9. 7. u 12 sati morate doći u školu potpisati ili na neki drugi način dostaviti potpisanu prijavnicu. Prilažem tekst o načinima na koje možete dostaviti prijavnicu (Publikacija_redovni, str. 20-21.)

DOSTAVA PRIJAVNICA

•Učenik može sam dohvatiti prijavnicu sa svog sučelja iz sustava NISpuSŠ. Nakon što su učenik i roditelj ispisali i vlastoručno potpisali prijavnicu, prijavnica se može dostaviti razredniku (u školu) osobno ili elektroničkim putem (slikana ili skenirana).

•Prijavnicu sa svog sučelja iz sustava NISpuSŠ može dohvatiti i razrednik te je poslati učeniku u virtualnoj učionici ili elektroničkim putem. Vlastoručno potpisana prijavnica dostavlja se razredniku osobno ili elektroničkim putem (slikana ili skenirana).

•Ako učenik nema mogućnost ispisati popunjenu prijavnicu s prioritetnim programima obrazovanja, učenik i roditelj mogu je digitalno potpisati te dostaviti razredniku elektroničkim putem.

•Ako učenik i roditelj nemaju mogućnost ispisati popunjenu prijavnicu i nemaju digitalni potpis, popunjenu prijavnicu može ispisati razrednik, a učenik i roditelj dolaze osobno u školu i vlastoručno potpisuju prijavnicu.

Važno: Prijavnicu vlastoručno ili digitalno potpisuju roditelj i učenik čime potvrđuju listu prioriteta odnosno odabir kandidata.

Raspored kad možete doći potpisati u školi (prijavnicu ćemo ispisati u školi):

srijeda, 7. 7.    15 – 18 sati

četvrtak, 8. 7.    9 – 12 sati

petak, 9. 7.        9 – 12 sati

O svemu što vam nije jasno, slobodno mi postavite pitanje u e-učionici, javno ili privatnom porukom.

pedagoginja