Proslava Dana Grada
Autor: Tatjana Milek, 17. 10. 2011.

U manifestacijama posvećenim Danu grada Samobora sudjelovali su naši učenici i to baš svih generacija. Pokazali su znanja i vještine koje su stekli kroz izvannastavne aktivnosti...

U programu su nastupile folklorne grupe nižih i viših razreda, tamburaški orkestar i karate družina. Program je vodila Patricija Tomašković, a nastup grupa pripremili su Antonija Cvetković, Franjo Štengl i Miro Fresl. Glazbenu pratnju folklorašima poklonio je KUD Oštrc.

U sklopu manifestacija učenici sedmog i osmog razreda posjetili su Samoborski muzej i mjuzikl Janica i Jean, domaćih, samoborskih autora.

TM