izlet Eko planinara
Autor: Kristina Halužan, 14. 3. 2017.

Mali Eko planinari 1. a razreda OŠ Rude bili su na svom trećem izletu u subotu, 11.3.2017. Ovaj su put osvojili vrh Plešivice koji se nalazi na 779 m nadmorske visine. Na ovom je izletu bilo 10 malih Eko planinara, jedan četvrtaš i jedna predškolka! U njihovoj je pratnji bilo 6 roditelja te ja i moj suprug. Malene nožice brzo su se uspinjale uz brijeg prema vrhu. Ni hladan vjetar ih nije uspio zaustaviti. Na vrhu je bilo sunčano i bez vjetra. Vidjeli smo brojne proljetnice koje su nas podsjećale na dolazak proljeća. Nakon silaska slijedila je igra na Poljanicama. Bilo nam je baš super i jedva čekamo sljedeći izlet!!!

učiteljica: Božica Grgečić