Projekt "Anđeli"
Autor: Tatjana Milek, 1. 12. 2010.

U planu i programu naše škole planiran je ove školske godine Projekt "anđeli". Projekt je osmislila Učiteljica Anita Kunić u suradnji s profesoricom Zlatom Zorotović....

U projektu sudjelovali su učenici 5.a i 6.a razreda s razrednicama, Kristinom Halužan i Reginom Kitonić.

Zadaci i ciljevi:

• izrada anđela, borića i vijenaca za vrata od kukuruzovine i ukrasnih materijala
  • razvijanje kreativnih sposobnosti učenika
  • razvijanje motorike, preciznosti i urednosti
  • razvijanje smisla za timski rad
  • upoznavanje i korištenje prirodnih materijala
  • poticanje na humanost i solidarnost (novac od prodaje ukrasa na Dan župe, 4. prosinca, bit će prilog u UNICEF-ovoj akciji "Škole za Afriku"

Projekt je ostvaren u dvije 3-satne radionice, u 5.a razredu 17. studenog, te u 6.a razredu 30. studenog.

Pogledajte Fotogaleriju!