U Trešnji se trese od straha uz predstavu Tajne dvorca strave pa se zagrnulo knjigom na Interliberu
Autor: Ines Velički, 20. 11. 2022.

Učenici 6.a razreda OŠ Rude su posjetili Interliber i Kazalište Trešnja

Šesti razred Osnovne škole Rude 10. studenoga 2022. uživao je u predstavi po poznatoj knjizi Tajne dvorca strave Roberta Arthura, a koju je režirala i adaptirala Nina Kleflin.

U Trešnji su gledali tri dječja detektiva koji rješavaju misterij dvorca i zaboravljena glumca u nijemim hororima. Predstava nas je oduševila bogatom scenografijom i specijalnim efektima koje je stvarao stroboskop, a Rudari i Rudarice još su jednom pokazali kako se mogu lijepo i pristojno ponašati.

Nakon predstave posjetili su sajam knjiga Interliber te uživali u izloženim knjigama te osvježili vlastite biblioteke. Pratnja učenicima bila je učiteljica Ines Velički.

Pogledajte i:

Teatar ZKM: Čapekov R.U.R. - posjet kazalištu predmetne nastave [21/22]