Zajednički roditeljski sastanak
Autor: Tatjana Milek, 11. 9. 2012.

Poštovani roditelji!

Pozivam Vas na zajednički roditeljski sastanak u četvrtak 20. rujna 2012. godine u 18 sati u OŠ Rude.

Cilj nam je upoznati Vas s Izmjenama Zakona o odgoju i obrazovanju, Pravilnikom o kućnom redu, Pravilnikom o ocjenjivanju učenika, pedagoškim mjerama i protokolima o postupanju u slučaju nasilja; nadalje želimo Vas upoznati s našim završenim, tekućim i budućim projektima, kao i saznati od Vas eventualne probleme vezane za prijevoz učenika na relaciji kuća – škola, odnosno našu školsku kuhinju.

Pozivam Vas na konstruktivnu i trajnu buduću suradnju na dobrobit Vaše djece i ostvarenje zajedničkog nam cilja.

S poštovanjem

Tanja Milek