Prikupljanje pomoći za najpotrebnije
Autor: Miroslav Fresl, 15. 4. 2022.

[FOTO] Učenici, roditelji i djelatnici naše škole s radošću su sudjelovali u dvjema dobrotvornim akcijama prikupljanja pomoći - za Ukrajinu u organizaciji Crvenog križa i za Sigurnu kuću u Samoboru u organizaciji naše učiteljice engleskoga jezika gđe Marine Lastovčić.

galerija > klik <

Ogromno hvala svima koji su donirali potrebne stvari za ljude koji su nam stigli iz Ukrajine!
Jedna je pošiljka već otišla iz naše skole, druga se sprema, a akcija traje do kraja školske godine tako da svi koji žele stignu još donirati potrebne stvari. U ovim teškim vremenima svaka vrećica, svaka čokoladica i svaka dobra namjera čine čuda...hvala!

A ogromno hvala i svim roditeljima, učenicima i djelatnicima koji su prepunili kutije u područnoj školi Manja Vas i matičnoj školi Rude namirnicama i potrepštinama za Sigurnu kuću!

galerija > klik <

Još jednom ste pokazali veliko srce i razveselili dječicu i mame uoči Uskrsa!

Hvala i svim djelatnicima koji su ekspresno i nesebično skupili novac za nabavu neophodnog usisivača za Sigurnu kuću! Baš neki dan stigla nam je i uskršnja  čestitka koju su ručno izradila djeca i mame iz Sigurne kuće.

galerija > klik <

Hvala i sretan Uskrs svima!