Ovaj mjesec: 2094
Gradsko natjecanje u rukometu za učenike 5. i 6. razreda
Autor: Hrvoje Štibohar, 4. 3. 2022.

U dvorani OŠ Bogumila Tonija u Samoboru se u petak, 4.3.2022. održalo gradsko natjecanje za učenike 5. i 6. razreda osnovnih škola s područja Samobora i Sv. Nedelje. Za natjecanje su se prijavile samo dvije škole, OŠ Bogumila Tonija i OŠ Rude.

Shodno tome igrala se samo jedna utakmica, a njen pobjednik ostvaruje prolazak i sudjelovanje na županijskom natjecanju. U čvrstoj i iznimno borbenoj utakmici pobjedu je ostvarila ekipa ŠSD-a Bogumilac rezultatom 18:13.

Rukometaši Bogumilca su se odvojili pred kraj utakmice na značajniju prednost, u prilog tome ide i činjenica kako su naši rukometaši imali prednost na kraju prvog poluvremena (8:10).

Iako je ekipa Bogumilca bila favorit, naši dečki su velikom borbenošću i zalaganjem značajno otežali put domaćinima do pobjede.

Ekipu ŠSD-a Rovi predstavljali su sljedeći učenici:

Vilim Đurđević – 4.a
Patrik Oslaković – 4.b
Thomas Tomašković – 5.a
Tin Trčak – 5.a
Martin Grdović – 5.a
Nikola Vrbnjak – 5.a
Josip Kuhar – 6.a
Luka Hasanagić – 6.a
Antun Jurišić – 6.a
Domagoj Plevko – 6.a

Pohvale našim učenicima na ukazanom trudu i zalaganju, a pobjednicima puno sreće u daljnjem natjecanju.