Legenda o Bergmanima: Božićna priča
Autor: Tatjana Ognjenović, 17. 12. 2021.

U goste nam je stigla Martina Štengl Šoić, autorica predivne i nadasve zanimljive slikovnice Legenda o Bergmanima: Božićna priča.

Za sam kraj Godine čitanja, koju smo obilježili raznim aktivnostima u našoj školi, pripremili smo za učenike nižih razreda područne i matične škole pravu književnu poslasticu - književni susret koji se održao 16. i 17. prosinca 2021. godine.

U goste nam je stigla Martina Štengl Šoić, autorica predivne i nadasve zanimljive slikovnice Legenda o Bergmanima: Božićna priča.

Autorica je učenicima predstavila svoje književno ostvarenje, a učenici su sa zanimanjem slušali te postavljali pitanja autorici i razgovarali o legendama, Bergmanima i svemu onome što je zagolicalo njihovu maštu. Zahvaljujemo autorici što nas je posjetila i azveselila naše učenike te nam uljepšala ovo predblagdansko vrijeme.

Pogledajte i:

Književne preporuke u Godini čitanja
Mjesec hrvatske knjige u Godini čitanja
Potraga za knjigom: 2021. "Godina čitanja" u Republici Hrvatskoj