ERF: telefonsko besplatno savjetovanje o razvoju djeteta
Autor: Goran Orlić, 8. 4. 2020.

Centar za rehabilitaciju Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta u Zagrebu nudi roditeljima besplatno savjetovanje putem telefona vezano uz različita područja razvoja djeteta

Zbog trenutne situacije uzrokovane pandemijom virusa COVID-19 te nemogućnosti da Centar za rehabilitaciju Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta u Zagrebu svoje usluge pruža direktnim putem, ERF nudi roditeljima besplatno savjetovanje putem telefona vezano uz različita područja razvoja djeteta.

Brojevi telefona stručnjaka s ERF-a (psiholozi, edukacijski rehabilitatori, logopedi i socijalni pedagozi) prema područjima iz kojih pružaju podršku i savjetovanje, vrijeme u kojem ih se može nazvati nalaze se u letcima i obavijestima u prilogu.

2020 Centar Letak Erf 2 by OŠ Rude Samobor on Scribd

2020 Centar Letak Erf 1 by OŠ Rude Samobor on Scribd