Pametna pitanja za pametne glave
Autor: Goran Orlić, 19. 10. 2019.

Učenici OŠ Rude na natjecanju "Pametna pitanja za pametne glave"

Kviz emisija "Pametna pitanja za pametne glave" HKR-a je krenula ponovno ove školske godine. Naši učenici 6. razreda: Leon Matijašić, Ivano Debeljak i Noa Tandarić imali su čast nastupati u prvoj emisiji jer su prošlogodišnji šestaši bili pobjednici u finalnom natjecanju.

Protivnici su im bili učenici OŠ Zdenka Turkovića iz Kutjeva kao i u proljetnom finalu.

Obje ekipe pokazale su odlično znanje iz Hrvatskog jezika, Povijesti i Vjeronauka tako da je rezultat bio izjednačen i obje ekipe idu dalje u drugi krug natjecanja.

Čestitke našim učenicima te uspješno i sretno dalje!

Branka Oslaković, vjeroučiteljica