Posjet prometnog policajca
Autor: Goran Orlić, 2. 10. 2019.

Osnovnu školu Rude je posjetio prometni policajac koji je za učenike prvih razreda pripremio kratko izlaganje o važnosti opreznog sudjelovanja u prometu i važnosti poštivanja prometnih pravila radi vlastite sigurnosti i sigurnosti drugih u prometu.

U ponedjeljak, 23. rujna 2019. godine, u posjet nam je došao prometni policajac.

Održao je prvašima  kratko predavanje o važnosti opreznog sudjelovanja u prometu i važnosti poštivanja prometnih pravila radi vlastite sigurnosti i sigurnosti drugih u prometu.

Kroz predavanje učenici su utvrdili znanja stečena na nastavi Prirode i društva.

Na kraju druženja djeca su dobila sigurnosne reflektirajuće prsluke koje bi trebala nositi kao aktivni samostalni sudionici prometa te ruksake sa prigodnim poklonima.

Poklone je omogućio Hrvatski autoklub koji i ove godine provodi akciju Sigurno u školu s HAK-om.

Maja Talković Šikić, učiteljica