školska prehrana - važno!!!
Autor: Kristina Halužan, 3. 10. 2016.

Poštovani,

kako je definirano Ugovorom o dodjeli financijskih sredstava za prehranu učenika sa Zakladom te kako je definirano pratećim prilozima (PRILOG 4) potpisnik Izjave morao je za svakog člana kućanstva starijeg od 15 godina dostaviti valjanu i važeću potvrdu o visini ostvarenog dohotka za razdoblje od 01.01.2016. do 31.08.2016. godine. Mnogi su kao dokaz dostavljali Potvrdu o visini dohotka i primitaka (što smo usuglasili sa Zakladom ali i sa školama kao najbolji oblik dokaza). Međutim Potvrda je mogla biti izdana od strane porezne uprave samo za razdoblje od 01.01.2016. do 31.07.2016. godine.

Završno, svi oni koji su uz dokumentaciju dostavljali Potvrde o visini dohotka i primitaka, morat će tijekom 10. mjeseca dostaviti Potvrdu p visini dohotka i primitaka za 8. mjesec 2016. godine. Navedenu Potvrdu biti će moguće izvaditi na poreznoj upravi (soba 124) od 01.10.2016. godine.

Molimo škole da prema tablicama (tablice s popisom biti će dostavljene svakoj školi odmah nakon ovog maila) obavijeste roditelje/staratelje o potrebi dostave Potvrde za 8. mjesec 2016. godine. Također molimo škole da obavijeste roditelje/staratelje kako su obvezni Potvrdu dostaviti školi završno do 31.10.2016. godine, a škole su u obvezi sve prikupljene Potvrde dostaviti Upravnom odjelu za društvene djelatnosti završno do  04.11.2016. godine.

Zahvaljujem na razumijevanju.

Silvio Ivan Žugaj, dipl. phil. i soc.

viši stručni suradnik za socijalnu skrb i zdravstvo

Upravni odjel za društvene djelatnosti