aktivnosti u siječnju
Autor: Kristina Halužan, 24. 1. 2016.

Početak polugodišta sa sobom je donio niz novosti:

Umjesto dosadašnje učiteljice Engleskog jezika, zaposlena je učiteljica Marina Lastovčić Novoselić.

Razredništvo 7. razreda preuzeo je učitelj Hrvatskog jezika, g. Miroslav Fresl.

Probe tamburaškog orkestra pod vodstvom g. Mire Regovića pojačane su s jedne na dvije probe tjedno.

Počela su školska natjecanja. Naši su učenici dosad sudjelovali na natjecanjima iz Informatike, Matematike i Engleskog jezika.

Nakon što je prošle godine obnovljen krov škole, obnovili smo i krov nad kotlovnicom i spremištem, čime je završena potpuna sanacija krovne konstrukcije na matičnoj školi.

Mijenjaju se stolice u učionici Kemije, Fizike i Biologije, što znači da će kompletna učionica, od poda do stropa, biti obnovljena. A konačno je došlo i vrijeme zamjene stolica koje se po potrebi postavljaju u holu.

Školska kuhinja se modernizirala perilicom posuđa.

Velečasni Banfić blagoslovio je sredinom siječnja naš prostor, djelatnike i učenike. Nadamo se uspješnom i bezbrižnom početku polugodišta!