Lidrano
Autor: Kristina Halužan, 20. 1. 2015.

Gradska smotra Lidrana održana je danas u Samoboru.

Našu su školu predstavljali učenici dramsko-recitatorske skupine pod vodstvom učitelja Miroslava Fresla. To su bili: Lana Jagodić, Lucija Planinčić, Lea Tomašković i Fran Štengl. Lea i Fran plasirali su se na županijsko natjecanje interpretacijom pjesme "Moj dom" Silvija Strahimira Kranjčevića, osvajanjem prvog mjesta, na čemu im iskreno čestitamo.

Učitelj Fresl isto je tako sudjelovao u radu povjerenstva za prosudbu literarnog izraza, dok je gospođa Biserka Mihalina bila članica povjerenstva za novinarski izraz.

Učenicima želimo puno uspjeha na županijskom natjecanju koje se već u veljači održava u OŠ Milana Langa u Bregani.