Poziv na besplatnu iskustvenu radionicu Škole brzog čitanja i mudrog učenja [2024.]
Autor: Goran Orlić, 22. 2. 2024.

Škola brzog čitanja i mudrog učenja u Samoboru i ove godine održava besplatne radionice. Termini održavanja su u subotu, 24. veljače i nedjelju, 25. veljače. Prijave i dodatne informacije u nastavku...

Novootvorena Škola brzog čitanja i mudrog učenja u Samoboru odobrena je od Ministarstva znanosti i obrazovanja te djecu uči funkcionalnu učiti s pomoću:

✅️5 tehnika brzog čitanja uz visok stupanj razumijevanja - bez obzira na vrstu nastavnog sadržaja
✅️tehnike filtriranja bitnih informacija iz nastavnog gradiva
✅️tehnike vizualne organizacije i vizualnog učenja nastavnog gradiva (asocijativne mape)
✅️ tehnike brzog dugoročnog pamćenja - stranih i nepoznatih riječi, godina, nizova brojeva, definicija, duljih tekstualnih cjelina, pjesmica, popisa i sl.

REZULTATI:
➡️osjetno podizanje samopouzdanja,
➡️znatno veća koncentracija,
➡️veća motivacija,
➡️ bolji rezultati u školi te
➡️manja intervencija roditelja za vrijeme učenja.

Na besplatnim radionicama kako se to radi možete se i osobno uvjeriti u subotu, 24. veljače 2024. godine, u 10,11:30 i 17:30 sati te u nedjelju, 25. veljače, u 10 sati. Roditelji su pozvani doći sa svojim djetetom.

Svoje mjesto na besplatnoj iskustvenoj radionici možete osigurati
-> kliknuvši na link: https://brzocitanjeiucenje.eu/prijava/
-> pozivom na broj mobitela 00 385 98 451 242

Izvor: Škola brzog čitanja i mudrog učenja Samobor