Ovaj mjesec: 2089
Gradsko natjecanje u futsalu za učenike 5. i 6. razreda
Autor: Hrvoje Štibohar, 18. 12. 2021.

U subotu, 18. prosinca, u Rudama je održano gradsko natjecanje u futsalu za učenike 5. i 6. razreda osnovnih škola s područja Samobora i Sv. Nedelje.

Osim naše ekipe na natjecanju su sudjelovali i učenici OŠ Milana Langa (Bregana), OŠ Bogumila Tonija (Samobor), OŠ Samobor, OŠ Vladimira Deščaka (Novaki), OŠ Sveta Nedelja i OŠ Mihaela Šiloboda (Sv. Martin pod Okićem).

Učenici naše škole ostvarili su jednu pobjedu i dva poraza te su prikazali dobru igru i iznimnu borbenost. U konačnici smo zauzeli 5. mjesto.
Prvo mjesto i plasman na županijsko natjecanje ostvarili su učenici OŠ Vladimira Deščaka (Novaki) koji su u finalu pobijedili vršnjake iz OŠ Samobor rezultatom 2:1. U utakmici za treće mjesto su učenici OŠ Sv. Nedelja pobijedili vršnjake iz OŠ Bogumila Tonija rezultatom 2:0.

Za ŠSD "Rovi" nastupali su sljedeći učenici:
Antun Jurišić (6.a)
Luka Hasanagić (6.a)
Domagoj Plevko (6.a)
Ivano Fresl (6.a)
Tin Trčak (5.a)
Martin Grdović (5.a)
Thomas Tomašković (5.a)
Tomislav Frketić (5.a)

Članovi ŠSD-a Rovi i njihov voditelj žele svim djelatnicima i učenicima naše škole, kao i njihovim obiteljima čestit i blagoslovljen Božić i sretnu novu godinu.