Akcija prikupljanja za korisnike Sigurne kuće
Autor: Marina Lastovčić, 6. 12. 2021.

Akcija se nastavlja, a donacije se prikupljaju do 23. prosinca.

I ove godine (već treću godinu za redom), skupljali smo igračke za djecu u Sigurnoj kući kako bi i njih dočekale čizmice pune darova. Hvala svim učenicima, roditeljima i djelatnicima matične i područne škole! Zahvaljujući vama, sva djeca u Sigurnoj kući od jutros imaju smiješak na licu.

Neka djeca i roditelji su pitali stignu li još uvijek donirati nešto pa smo pitali tete što im treba. Rekle su da im trebaju potrepštine za kućanstvo koje i sami trebamo u kući. Tako da ne brinite, niste zakasnili, već od sutra imamo opet prazne kutije u školama u koje možete staviti igračke, slatkiše, odjeću, hranu koja može dugo stajati kao što je brašno, šećer, sol, ulje, čokolada, keksi, tjestenina, riža, palenta, konzerve, namirnice za kolače i sve što vam padne napamet, kao i sredstva za čišćenje u kućanstvu, spužvice, potrepštine za osobnu higijenu - četkice za zube, paste za zube, šampone, gelove za tuširanje, sapune, uloške, pelene...
i sve čega se sjetite.

Donacije prikupljamo do 23. prosinca.

Pročitajte i:

Akcija skupljanja igračaka za djecu Sigurne kuće! 2021.
Prikupljanje igračaka za Sigurnu kuću 2020.