"Australske pustolovine" u Rudama se nastavljaju!
Autor: Miroslav Fresl, 17. 5. 2021.

Nakon "posjeta" virtualnih australskih životinja satu engleskoga jezika, 6.a razred sudjelovao je u likovnom natječaju koji je objavilo Veleposlanstvo Australije u suradnji sa Zoološim vrtom grada Zagreba.

Pogledajte radove naših učenica i učenika zahvaljujući kojima smo pozvani na Zoom obilazak koala u zoološkom vrtu u Lisabonu u kojem smo uživali zajedno s mnogim drugim učenicima iz Hrvatske.

Ljubazni portugalski timaritelj Rafael pričao nam je na engleskom jeziku o koalama za koje se brinu u lisabonskom zoološkom vrtu pa smo imali nesvakidašnju priliku uživati u novim saznanjima na engleskom jeziku i tako spojiti ugodno s korisnim.

U subotu, 15.5. zagrebački zoološki vrt slavio je 10 godina Australije u svom prostoru pa je tom prigodom organizirana i izložba dječjih radova Moja najdraža australska životinja. Na https://zoo.hr/ možete se detaljnije informirati o spomenutom događaju.

Priloženi dokumenti:
Hrvoje_crtez.jpg (29.91 KB)