NOVE INFORMACIJE
Autor: Kristina Halužan, 20. 3. 2020.

Poštovani roditelji i učenici,

primite na znanje nekoliko novih informacija, odnosno izmjenu već danih informacija:

1. Primili ste obrasce za ostvarivanje prava na sufinanciranje školske prehrane. Rok za dostavu je bio 20.3. , no zbog nemogućnosti podizanja poreznih kartica, taj se rok prolongira. Kartice će, uz vašu privolu, izdavati gđa Vlatka Sok, djelatnica Grada Samobora, nakon ukidanja izvanrednog stanja.

2. Odgađaju se upisi u 1. razred.

3. Konačna odluka o oizvođenju / neizvođenju škole u prirodi još nije donesena tako da sve uplate za sada miruju.

4. Nadam se da su svi učenici / roditelji uspostavili komunikaciju s razrednim učiteljem, odnosno predmetnim učiteljima i razrednicima te da redovito prate nastavu na daljinu jer je izgledno da će se takav oblik rada nastaviti sve do 19. travnja.

Sretno nam svima! Ostajte mi zdravi i vrijedni!

vaša ravnateljica