srijeda, 6.11. - VAŽNO!!!
Autor: Kristina Halužan, 4. 11. 2019.

S obzirom na najavu generalnog štrajka, molimo da pratite objave u medijima ili na web stranici.

Ukoliko štrajka ne bude, nastava se odvija redovito, no s obzirom da će učenici (samo župljani župe Kotari) sudjelovati na proslavi Dana župe sv. Leonarda, kružna će krenuti u 10:20 s prve stanice u Cerju, pokupiti učenike po stanicama, pokupiti učenike i učiteljice područne škole te u 11 biti u Kotarima. Nakon mise, kružna nastavlja do škole i vraća se navečer po redovitom rasporedu.

Ukoliko bude štrajka, nastave neće biti, no svi učenici koji dođu u školu bit će zbrinuti. U tom slučaju, ni kružna vožnja neće voziti.