Pobjednici kviza HKR-a
Autor: Kristina Halužan, 14. 6. 2019.

Jučer su pametni šestaši:  Jakov Župančić , Fran Domović , Patrik Fresl i Leon Tanković,  sudjelovali u finalnom natjecanju u kvizu „Pametna pitanja za pametne glave“, u studiju Hrvatskoga katoličkoga radija u Zagrebu. Golupčići  su pokazali izvrsno znanje i pobijedili Ovčice iz Kutjeva te su tako pokazali da su najbolji među dvadeset i dvije škole koje su se natjecale tijekom ove školske godine.

Snimku emisije možete poslušati u petak, 14.06. u 14,30 sati na valovima HKR-a.

Nakon natjecanja, slijedilo je čestitanje, dodjela medalja, priznanja, pehara i drugih vrijednih nagrada.

Organizatori su se pobrinuli  da ne ostanemo gladni te su nas počastili  ukusnim i bogatim ručkom. U ugodnom druženju i izmjeni doživljaja i iskustava, proveli smo lijepe trenutke u restoranu Marijino zvono. Poslije ručka,kratko smo se  družili s ostatkom naše navijačke ekipe (Petrom Prosoli, Lovrom Planinčićem, Jakovom Gulišem) i razrednikom g. Mirislavom Freslom na Bundeku.

Radosni, obogaćeni i zahvalni vratili smo se u Rude.

Ovim putem zahvaljujemo urednici emisije, gđi. Snježani Kirinić Grubić, na odličnoj organizaciji, strpljenju, velikodušnosti i dobroti. Iskreno zahvaljujemo našoj učiteljici, gđi Jasmini Kodrnji, na trudu i pripremanju za natjecanje. Posebno zahvaljujemo razredniku, na psihološkoj podršci i sigurnoj vožnji.

Hvala dragome Bogu na velikom uspjehu i prekrasnom danu.

Branka Oslaković, vjeroučiteljica

Priloženi dokumenti: